Yükleniyor...

Kompozit Deck

Anasayfa / Kompozit Deck

Kompozit Deck

Anasayfa / Kompozit Deck

Plastik malzeme türevleri ve ahşabın geri dönüşüme tabi malzemesi kullanılarak üretilen Kompozit deck kaplama, kalitesiyle ve kullanım alanlarına sağlamış olduğu hijyenik yapısıyla dünyanın birçok yerinde tercih edilen dış zemin kaplama malzemesidir. Havuz kenarlarından, yürüyüş parkuru ve bahçelere kadar birçok alanda uygulanabilen kaplama türü, dayanıklılığı ve anti bakteriyel yapıya sahiptir. Havuz yanlarında kullanılarak, daha doğal ve mimari bir görüntü elde edilmesini sağlamaktadır.


Suya ve neme karşı dayanıklı yapısı sayesinde yıpranmayan kompozit deck , çıplak ayakla basıldığında da yanma hissi yaşatmaz. Dünyanın en iyi kaplama malzemesi olarak kullanılan Kompozit deck, içerisindeki bileşenleri sayesinde yüzde yüz ahşap kaplamalardan daha sağlıklı ve dayanıklı bir zemin sunmaktadır.


Ahşabın mevsimsel sıcaklık farkları ve yağmurdan dolayı yıpranması, sürekli bakım yapılması gerekli kılar. Her yıl bakıma ihtiyaç duyan ahşap kaplama, fazla maliyetli bir kaplama yöntemini ifade etmektedir. Deck kaplama sistemi sayesinde ılık bakım gibi masraflara girmenize gerek yoktur. İçeriğinde bulunan koruyucu bileşenler sayesinde, neme, suya ve kötü hava şartlarına dayanıklıdır. Ayrıca anti bakteriyel bir özelliğe sahiptir.


Bu özellik sayesinde, dış mekanlarda ahşap zemin üzerinde sürekli üreyen mantar, küf ve diğer istenmeyen maddeler, Kompozit deck kaplama üzerinde kesinlikle meydana gelmez. Havuz kenarlarına yapılan Kompozit deck kaplama sayesinde, daha güzel bir zemin elde eldir. Modern ve çağdaş dekorasyon için sizde Kompozit deck  tercih edebilirsiniz... 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0216) 606 41 49

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım : Web Zodyak