Yükleniyor...

Kompozit Deck Nedir?

Anasayfa / Blog / Kompozit Deck Nedir?

Kompozit Deck Nedir?

Anasayfa / Blog / Kompozit Deck Nedir?

Dış ve iç mekanlarda güvenle kullanabilecek zemin kaplama malzemesi kompozit deck, modern ve çağdaş yaşam alanlarının imkanlı hale gelmesini sağlayan bir malzemedir. Dış mekan zemin kaplamalarında kullanılan ahşap sistemler, zamanla yıpranma ve bozulmaya başlarlar. Bu durum görsel açıdan zeminin modern mimari yapıya uygun olmasını önler. Bu sorunu ortadan kaldırmak için geliştirilen kompozit deck kaplama teknolojisi, ahşabı maruz kaldığı yıpranma ve bozulmamalara karşı dayanıklı bir malzemedir. 


               Yapısında plastik türevleri ve ahşap malzeme kullanılır. Dekoratif açıdan mükemmel bir görünüme sahip olan kompozit deck deforme olmadan uzun süre kullanıma uygundur. Aynı zamanda anti-bakteriyel yapıya sahip olmuş olması, ahşap zemin üzerinde üreyen mantar, küf ve parazitlerin oluşumu ortadan kaldırır. Suya karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Neme karşı dayanıklı yapısı sayesinde, mevsimsel şartlardan dolayı meydana gelen bozuklukları ortadan kaldırır. 


              Bahçe ve yürüyüş parkuru, marina ve iskeleler, plajlar ve verandalarda kullanılabilen kompozit deck kaplama, iç mekanlarınızı da süslemektedir. Banyo, sauna, oteller, cafeler ve restoranlarda tercih edilmektedir. Mekanları mantar ve küf gibi istenmeyen maddelerden koruyan kompozit deck , kolay bir şekilde uygulanmaktadır. Ahşaba uygulanan bakım masraflarını ortadan kaldıran yeni nesil kaplama kompozit deck, maliyetleri azaltarak daha nitelikli zemin malzemesi haline geldi. Dünyanın birçok ülkesinde e çok kullanılan zemin kaplama malzemesi olan kompozit deck, Türkiye’de de giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. 

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0216) 606 41 49

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım : Web Zodyak